Hand in Hand for Europe (HH4EU)

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-ul următor:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-ul următor:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-ul următor:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-ul următor:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-urile următoare:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-ul următor:

Elementul inedit al acestui proiect este faptul că echipa internaţională are pe tot parcursul stagiilor de voluntariat sprijinul unei echipe fantastice de tineri români, care îi însoţesc în activităţi, îi îndrumă în explorarea culturii autentice locale şi le împărtăşesc valorile privind multiculturalismul şi plurilingvismul. Dacă doriţi să exploraţi posibilitatea de a vă alătura echipei noastre din această postură, sau pur şi simplu doriţi să colaborăm în cadrul unor acţiuni de voluntariat, vă invităm să parcurgeţi oportunităţile accesibile pe website-ul nostru aici 

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-urile următoare:

Ca să intrați în atmosfera stagiului, vă invităm să accesați link-urile următoare:

Hand in Hand for Europe (HH4EU)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Derulează în sus